Manažer/ka restaurace / Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz)

FirmaNatures Care CZ s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda30 000 Kč až 40 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

pracoviště Střílky

Náplň práce:
manažer/ka certifikované BIO vegetariánské wellness restaurace a pizzerie

Požadujeme:
vyučení, praxi v oboru, výborné komunikační a manažerské schopnosti, znalosti hygienických a provozních předpisů v oblasti stravování, loajalitu, flexibilitu a aktivní přístup, výhodou je znalost anglického jazyka
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, střídání krátký/dlouhý týden
- Benefity: příplatky - svátky, víkendy, noční, přesčasy, 20 dní dovolené, kterou si nemusíte nadpracovat, Vánoční prémie, možnost profesně růst, i při vládních omezeních se nemusíte bát, že přijdete o zaměstnání, wellness oběd každou směnu zdarma, káva a nápoje v pracovní době zdarma, sleva na nákup surovin, sleva na nákup pokrmů, firemní oděv, příspěvek na dopravu 2.500Kč, možnost ubytování mezi směnami
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: [email protected]. Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Zámecká 208, Střílky, 76804, Česko
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč až 40 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 03. 2025
benefity a pracovní výhody:
  • Ubytování: mezi směnami
  • Jízdní výhody: příspěvek na dopravu 2.500Kč
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody: sleva na nákup surovin, na nákup pokrmů, wellness oběd každou směnu zdarma

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Natures Care CZ s.r.o., IČ: 26288605
datum zveřejnění nabídky práce:28. 02. 2024